Vizyon & Misyon

VİZYONUMUZ

Aluratör Alüminyum Panel Radyatör olarak; faaliyet gösterilen ısı sektöründe, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Uluslararası ölçekte kazandığı başarıları ulusal arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü dekoratif alüminyum radyatör sektöründe markalaşmayı benimsemektir.

Değişen ve hızla gelişen teknolojiye her zaman adapte olarak daha kaliteli ve konsept ürünler üretmeye devam edecek olan Aluratör aynı zamanda hız kesmedensürekli ve doğru yatırımlarına devam edecektir.

Kaliteden asla ödün vermeyen firmamız bundan sonrada tamamen kalite ve estetik ağırlıklı üretimlerine devam edecektir.


MİSYONUMUZ 

Ülkemizde Alüminyum ve radyatör sektöründeki ülkemizdeki ihtiyaçları karşılamak amacıyla çalışmaya başlayan Aluratör Alüminyum Radyatör Panel ülkemizi dışarıya bağımlılıktan kurtardığı gibi başta Avrupa olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapan ALURATÖR, TÜRK MARKASI olarak hayatına devam etmektedir.

Dünya standartlarında üretim yapan işletmemiz kendi alanında pek çok dış rakibinide geride bırakmıştır.

Fırat Kardeşler olarak ALURATÖR denince Avrupadan ithalat yapan değil Avrupaya ihracat yapan bir YERLİ MARKA oluşturmuş olmanın gururu içinde bundan sonrada yeni projelerle ürütmeye devam edecektir.